Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie


Nagłówek

Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów

 
Nazwa Opis
Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - obrazki
ATERIMA MED
Mamy najlepsze oferty pracy dla opiekunek. W Niemczech nasza firma współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania partnerami. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Opiekunom bardzo duży wybór pewnych ofert na terenie całych Niemiec.
Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - obrazki
Jani International
Działamy na rynku usług od ponad 20 lat! Opiekujemy się ludźmi w Polsce i za granicą. Delegujemy Panie, które opiekują się osobami w podeszłym wieku głównie na terenie Niemiec.
Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - obrazkinetKadra Od 21 lat wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Aktywizujemy zawodowo i wspieramy osoby niepełnosprawne na rynku pracy poprzez profesjonalną rekrutację oraz dobór miejsca pracy do oczekiwań kandydatów.
Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - obrazkiPromedica24 Działamy od 13 lat. Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Już ponad 31.600 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć współpracę za granicą.
Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - obrazkiPROSECA Oferujemy legalne zatrudnienie dla Opiekunów i Opiekunek osób starszych na terenie Niemiec. Naszym Opiekunom i Opiekunkom dajemy profesjonalne wsparcie, w każdej chwili służymy dobrą radą – 7 dni w tygodniu, 24 h/ dobę.
 
Sprawdź swoją agencję w Rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia
Agencje pracy współpracujące z PUP Głogów - obrazki


 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę